,
.

<<  Firma Profili  >>

DOĞANBEY KONTEYNER;  Konteyner imalatı, sandviç panel satışı ve polietilen su deposu sektöründe faaliyet gösteren firmamız, değerli müşterilerine kaliteli ve sürekli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, konteyner sektöründeki yeniliklere paralel olarak sürekli kendini yenileyen, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden bir anlayış içinde çalışmalarımız sürdürüyoruz.

Firmamız;  pek çok firma, şahıs, kurum ve kuruluşlara pazarlamasını yaptığı ürünleriyle  başarıyla hizmet vermektedir. Hizmet verdiği alanda ekip çalışması ruhu ile hedefi ıskalamayan etkili ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

 Ürün halkamızın içinde;

Konteyner ev, şantiye konteyner, bağevi konteyner, konteyner şantiye yemekhanesi, konteyner şantiye yatakhanesi, ofis konteyner, güvenlik kulübeleri, konteyner banyo ve tuvalet, sandviç panel satışı, polietilen su depoları ile ikinci el panel satışı yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyon;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli  ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği,  uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.
 
Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 
Mustafa ÖPÖZ
Firma Sahibi